παστεριωμένη από 70% πρόβειο και 30% γίδινο γάλα. Είναι η σκληρή φέτα, όπως την τρώει η Βόρειος Ελλάδα, χωρίς να έχει αφαιρεθεί καθόλου λίπος από το γάλα..
παστεριωμένη από 70% πρόβειο και 30% γίδινο γάλα. Είναι η σκληρή φέτα, όπως την τρώει η Βόρειος Ελλάδα, χωρίς να έχει αφαιρεθεί καθόλου λίπος από το γάλα..
παστεριωμένη από 70% πρόβειο και 30% γίδινο γάλα. Είναι η σκληρή φέτα, όπως την τρώει η Βόρειος Ελλάδα, χωρίς να έχει αφαιρεθεί καθόλου λίπος από το γάλα..
Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας για οποιαδήποτε Πληροφορία
Τηλέφωνο +30.23840.24787